II NIEDZIELA ADWENTU, ROK B, 10.12.2023r.

1.      Kończymy rekolekcje adwentowe, dziękuję ks. Tomaszowi Kocińskiemu za ich przeprowadzenie, modlitwę i świadectwo wiary! Zachęcam do udziału w Roratach!

2.      Pan Organista nie będzie chodził z opłatkiem. Czeka w drugiej Zakrystii po Mszy Świętej! Do nabycia są świece Caritas/małe – 10 zł.; duże – 15 zł./. Dzieci proszę, aby przynosiły sianko do pustej kołyski dla Pana Jezusa! Ile dobrych uczynków,  tyle sianka w kołysce! Kalendarz parafialny do nabycia u p. Piotra w Zakrystii!

3.      Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę  i wszelkie ofiary składane na Kościół/alejki cmentarne: pp. Mariannie i Aleksemu Kołakowskim, pp. Marzennie i Zdzisławowi Podowskim, pp. Agacie i Markowi Cesarczyk, p. Andrzejowi Klimkowskiemu!

4.      Konkurs na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową został ogłoszony. Zgłoszenia należy dokonać na specjalnej karcie do 15 grudnia 2023r. w Samorządowym Ośrodku Kultury w Janowcu Kościelnym!

5.      Przypominam o porządku na cmentarzu. Segregacja śmieci, pojemniki, boks na sztuczne kwiaty na podstawie z gipsu…! Proszę o przestrzeganie tych zasad!

6.      Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń – życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!!!

7.      W minionym tygodniu odeszli do Pana:  +Leokadia Ulatowska, pogrzeb odbył się w Nidzicy – /piątek/ o godz. 12.00, natomiast pochówek w naszej parafii;  +Michał Olkowski, pogrzeb odbył się w sobotę o godz. 12.00; +Czesław Krajewski, pogrzeb odbędzie się jutro o godz. 12.00. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…