OGŁOSZENIA PARAFIALNE, III NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK C, 23.01.2022r.

1. Dziś przeżywamy Niedzielę Słowa Bożego. Pamiętajmy o lekturze Pisma Świętego w naszych domach i rodzinach!
  2. W czasie nabożeństw dozwolona liczba wiernych to 30 proc. zajętych miejsc. Proszę o przestrzeganie zasad sanitarnych, pamiętajmy o maseczkach i zachowujmy dystans. Módlmy się w intencji zatrzymania epidemii.
  3. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i wszelkie ofiary składane na Kościół/ogrzewanie/ p. Monice Żebrowskiej, p. Wojciechowi Purzyckiemu. Dziękuję za ofiarę na kostkę mieszkańcom Połci Młodych, Połci Starych i Górowa Trząsek; Kuc SKR i pod lasem; Janowca o od Pokrzywnicy i od pp. Szczypińskich; Szypułek, Zaskórek, Leśniewa, Jastrząbek Boruty; Janowca – Osiedle! Bóg zapłać!
  4.  W Gościu Niedzielnym: wywiad o modlitwie psalmami; starość i jej problemy /od 1 stycznia GN kosztuje 8 zł/. Dla Najmłodszych jest Mały Gość Niedzielny. Zachęcam do lektury miesięcznika Puls ŚDS w Janowcu Kościelnym.
  5. Przypominam o spotkaniu/dziś – Msza Święta o godz. 12.00/ dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania!
  6. Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń, Wszystkim przebywającym na feriach: Uczniom, Nauczycielom i Pedagogom  – życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!