OGŁOSZENIA PARAFIALNE, NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, ROK B, 11.04.2021r.

1. Przeżywamy dziś Niedzielę Miłosierdzia Bożego. „W dniu tym… wylewam całe morze łask na dusze, które się zbliżą do źródła miłosierdzia Mojego… W dniu tym otwarte są wszystkie upusty Boże, przez które płyną łaski…” Dzienniczek nr 699. Zachęcam do lektury Dzienniczka św. Faustyny, odmawiania Koronki do Bożego Miłosierdzia i do pełnienia uczynków miłosierdzia.
  2. Rozstrzygnięcie konkursu „Najpiękniejsza Palma Wielkanocna”. Komisja w składzie: p.Wójt Piotr Rakoczy, p.Marzena Radzymińska, p.Marianna Malinowska, p.Zofia Wielgus, p.Barbara Wrzeszczyńska dokonała wyboru:

1. p.Jadwiga Opalińska (palma nr 7); 2. p.Halina Czarnecka (palma nr 2); 3. Klub Seniora (palma nr 6). Gratulujemy Zwycięzcom
i wszystkim Uczestnikom!!!

• W czasie nabożeństw dozwolona liczba wiernych to 1 osoba na 20m2, czyli w naszym Kościele do 30 osób. Proszę o przestrzeganie zasad sanitarnych, pamiętajmy
    o maseczkach i zachowujmy dystans. Módlmy się w intencji zatrzymania epidemii.
  • Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary złożone na prace remontowe i wszelkie ofiary składane na Kościół. Podziękowania za pomoc w uporządkowaniu budynków przy plebanii dla p.Jana Krajewskiego, p.Krzysztofa Gąsiorowskiego, p.Michała Borkowskiego, p.Szymona Rudzińskiego, p.Arkadiusza Kozickiego; za transport p.Krzysztofowi Tańskiemu, p.Piotrowi Grzemskiemu, p.Wojciechowi Szulc.
  • Wokół plebanii zostały zamontowane lampy SOLAR. Dziękuję p. Krzysztofowi Piotrkowskiemu. Informuję, iż zostały zamówione nowe dywaniki do prezbiterium i do bocznych Ołtarzy oraz nowy katafalk.
  • Dziś w Gościu Niedzielnym: Akt osobistego oddania się Najświętszemu Sercu Pana Jezusa; W jaki sposób mutują wirusy? Ankieta dla czytelników… Zachęcam do lektury miesięcznika Puls Środowiskowego Domu Samopomocy w Janowcu Kościelnym.
  • Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń  – życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!!!