OGŁOSZENIA PARAFIALNE, XIV NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK B, 04.07.2021r.

 1. Dziś na Sumie Adoracja i procesja Eucharystyczna. Dziękuję Asyście  Procesyjnej za Uroczystość Odpustową, Druhom Strażakom, ministrantom, lektorom, dzieciom sypiącym kwiatkami, Iskierkom i wszystkich wiernym Parafianom. Dziękuję za powitanie i pomoc/kanapki, ciasto, napoje/ pątnikom XIII Pieszej Pielgrzymki z Makowa Maz. do Gietrzwałdu.
 2. Trwają zapisy na 40 Płocką Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Pielgrzymka nie odbędzie się w tradycyjnej formie ze względów bezpieczeństwa/będzie miała charakter sztafety/.
 3. W czasie nabożeństw dozwolona liczba wiernych to 75 proc. zajętych miejsc. Proszę o przestrzeganie zasad sanitarnych, pamiętajmy
  o maseczkach i zachowujmy dystans. Módlmy się w intencji zatrzymania epidemii. Ks. Bp Piotr Libera z dniem 20 czerwca b.r. odwołał dyspensę od obowiązku uczestnictwa we Mszy Świętej w Niedziele i święte nakazane.
 4. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę
  i wszelkie ofiary składane na Kościół. Dziękuję za ofiary na kostkę wokół Kościoła: pp. Magdalenie i Jackowi Tarwackim, p. Teodozji Szczepkowskiej, pp. Alinie i Stefanowi Szypulskim, Rodzinie pp. Wacikowskich, p. Witoldowi Sadłowskiemu, p. Zdzisławowi Borkowskiemu, p. Aleksandrze Dłuskiej i Mariuszowi Łochnickiemu, p. Judycie Wrzeszczyńskiej i p. Pawłowi Waleriańskiemu, pp. Halinie, Alfredowi i Przemysławowi Dudek, pp. Jadwidze i Bogdanowi Skudynowskim, p. Marii Szulc, p. Teresie Kutryb, pp. Katarzynie i Zbigniewowi Kutryb, pp. Magdalenie i Jarosławowi Moszczyńskim/również za kwiaty/ oraz za ofiary bezimienne.
 5. Dziś w Gościu Niedzielnym: Historia „Lata z Radiem”; Procenty w czasach wirusa…
 6. Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń i tym, którzy mają wakacje – życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!
 7. W minionym tygodniu odeszli do Pana: + Lidia Maria Moszczyńska, pogrzeb odbył się wczoraj o godz. 12.00 oraz +Wiesław Talak, pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 13.00. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…