OGŁOSZENIA PARAFIALNE, XV NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK B, 11.07.2021r.

1. We wtorek,  13 lipca o godz. 20.00 zapraszam na Nabożeństwo Fatimskie: Mszę Świętą, Różaniec i procesję.
  2.  Trwają zapisy na 40 Płocką Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Pielgrzymka nie odbędzie się w tradycyjnej formie ze względów bezpieczeństwa/będzie miała charakter sztafety/.
  3. W czasie nabożeństw dozwolona liczba wiernych to 75 proc. zajętych miejsc. Proszę o przestrzeganie zasad sanitarnych, pamiętajmy o maseczkach i zachowujmy dystans. Módlmy się w intencji zatrzymania epidemii. Ks. Bp Piotr Libera z dniem 20 czerwca b.r. odwołał dyspensę od obowiązku uczestnictwa we Mszy Świętej w Niedziele i święta nakazane.
  4. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i wszelkie ofiary składane na Kościół. Dziękuję za ofiary na kostkę wokół Kościoła: pp. Teresie Krystkiewicz, p. Janinie Rudzińskiej, pp. Jolancie i Tomaszowi Pszennym, p. Jackowi Wiśniewskiemu, pp. Danucie i Kazimierzowi Szulc, pp. Kamili i Markowi Skudynowskim, p. Irenie Gratunik, p. Bogumile Słabuszewskiej, pp. Agnieszce i Robertowi Antczak, Rodzinie pp. Borkowskich oraz za ofiary bezimienne. Dziękuję za kwiaty do Kościoła p. Tadeuszowi Oman, dzisiejszemu Jubilatowi!
  5. Dziś w Gościu Niedzielnym: Reguła Benedykta – jak uporządkować życie; Czy anioły dają znaki?
  6. Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń i tym, którzy mają wakacje – życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask! Dziś na Mszy Świętej o godz. 10.00 p. Tadeusz Oman dziękuje za 100 lat życia, to niecodzienna okazja i podniosła chwila, a także wielka łaska. Gratulujemy dobrej formy i zdrowia, wyrażamy podziw dla mądrości i życiowych doświadczeń, przeżywanych z Bogiem. Dziękujemy za świadectwo wiary!!!
  7. W minionym tygodniu odszedł do Pana: + Wojciech Szablewski, pogrzeb odbył się wczoraj o godz. 13.00. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…
  8. ZAPOWIEDZI PRZEDMAŁŻEŃSKIE: Przemysław Chmielewski, kawaler par. tut. i Jessica Józefowicz, panna par. Stupsk. Zapowiedź 1.