OGŁOSZENIA PARAFIALNE, XVI NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK C, 17.07.2022r.

1.      Za tydzień, w niedzielę 24 lipca odbędzie się poświęcenie pojazdów mechanicznych po każdej Mszy Świętej. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na Msze Święte w intencji kierowców!

2.      Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i wszelkie ofiary składane na Kościół: Narzeczonym Angelice Koriat i Zbigniewowi Bielskiemu,  p. Jadwidze Klimek     , Mieszkańcom Sowy i Gołębie i bezimiennym Ofiarodawcom na kostkę wokół Kościoła oraz na kwiaty!

3.       W Gościu Niedzielnym: skąd wziął się zwyczaj śpiewania Apelu Jasnogórskiego?; Wołyń – trudne oczyszczanie pamięci!!! Zachęcam do lektury miesięcznika PULS Środowiskowego Domu Samopomocy w Janowcu Kościelnym.

4.      Organizujemy pielgrzymkę rowerową do Gietrzwałdu, która odbędzie się 26 sierpnia. Rozpoczniemy Eucharystią o godz. 7.30. Ilość miejsc ograniczona/ do 30 osób/. Zapisy w kancelarii parafialnej!

5.       Przypominam o zapisach na nocleg pątników warmińskich/1 sierpnia/; do tej pory dwanaście Rodzin wyraziło taką gotowość i przyjmą 58 osób! Informuję, iż trwają zapisy na Płocką Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Zapisy w kancelarii parafialnej!

6.      Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń  – życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!

7.      W minionym tygodniu odeszli do Pana +Bogdan Sochaczewski. Pogrzeb odbył się w piątek o godz. 11.00; +Jan Gołębiewski, pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 11.00. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…

8.      Zapowiedzi przedmałżeńskie:

Angelika Koriat, panna z naszej parafii  i Zbigniew Bielski, kawaler z naszej parafii. Zapowiedź 1.