OGŁOSZENIA PARAFIALNE, XVII NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK C, 24.07.2022r.

1.      Dziś w naszej parafii poświęcenie pojazdów mechanicznych po każdej Mszy Świętej. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na Msze Święte w intencji kierowców!

2.      Uroczystość odpustowa z racji Przemienienia Pańskiego odbędzie się 7 sierpnia, Mszę Świętą odprawi i kazanie wygłosi ks. mgr Rafał Kabelis, przewodnik pielgrzymki z Makowa Maz. do Gietrzwałdu! Po Sumie/ od godz. 15.00/  odbędzie się Festyn Rodzinny na placu przed Kościołem!!

3.      Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i wszelkie ofiary składane na Kościół: p. Janowi Witczak, Mieszkańcom Połci Młodych , pp. Edycie i Andrzejowi Czarneckim za ofiarę na odnowienie Chrzcielnicy oraz bezimiennym Ofiarodawcom!

4.       W Gościu Niedzielnym: Czym będziemy palić zimą?; Czy pokutna pielgrzymka Franciszka uruchomi proces uzdrowienia relacji społecznych w Kanadzie? Zachęcam do lektury miesięcznika PULS Środowiskowego Domu Samopomocy w Janowcu Kościelnym.

5.      Organizujemy pielgrzymkę rowerową do Gietrzwałdu, która odbędzie się 26 sierpnia. Rozpoczniemy Eucharystią o godz. 7.30. Ilość miejsc ograniczona/ do 30 osób/. Zapisy w kancelarii parafialnej!

6.       Przypominam o zapisach na nocleg pątników warmińskich/1 sierpnia/; do tej pory trzynaście Rodzin wyraziło taką gotowość i przyjmą 65 osób! Informuję, iż trwają zapisy na Płocką Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Zapisy w kancelarii parafialnej!

7.      Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń  – życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!

8.      Zapowiedzi przedmałżeńskie:

Angelika Koriat, panna z naszej parafii  i Zbigniew Bielski, kawaler z naszej parafii. Zapowiedź 2.