OGŁOSZENIA PARAFIALNE, XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK B, 17.10.2021r.

1. Zapraszam na modlitwę różańcową: w dni powszednie o godz. 17.00, w soboty o godz. 8.00, w niedziele o godz. 11.30. Zapraszam dzieci i młodzież /kandydatów do sakramentu bierzmowania/, Rodziców i wszystkich Czcicieli Matki Bożej Różańcowej!
  2. Dziś po Mszy Świętej o godz. 10.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego/ z Rodzicami/.
  3.  Zapraszam na spotkanie młodzież przygotowującą się sakramentu bierzmowania – za tydzień po Mszy Świętej o godz. 12.00.
  4. W czasie nabożeństw dozwolona liczba wiernych to 75 proc. zajętych miejsc. Proszę o przestrzeganie zasad sanitarnych, pamiętajmy o maseczkach i zachowujmy dystans. Módlmy się w intencji zatrzymania epidemii.
  5. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i wszelkie ofiary składane na Kościół. Dziękuję za ofiary na kostkę wokół Kościoła: pp. Edycie i Jackowi Rudzińskim oraz za ofiary bezimienne. Dziękuję za ofiary na Seminarium: Skrody, Iwany oraz bezimiennym Ofiarodawcom kwiatów do Kościoła. Bóg zapłać!
  6. Nasz młody parafianin potrzebuje krwi. Proszę podać informację, że oddajesz krew ze wskazaniem na Centralny Szpital Kliniczny – Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Warszawie – z dopiskiem dla Patryka Żebrowskiego. Organizowana jest też zbiórka dla Julii Kierzkowskiej, która cierpi na niezbalansowany ubytek w przegrodzie przedsionkowo-komorowej, z małą jamą lewej komory, z koarktacją aorty, z ubytkiem przegrody przedsionkowo-komorowej ASD II.
  7. Dziś w Gościu Niedzielnym: o świętych nauczycielach oraz świadectwo amerykańskiego dziennikarza, który nawrócił się z islamu na katolicyzm . Zachęcam do lektury miesięcznika Puls ŚDS w Janowcu Kościelnym.
  8. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. W Uroczystość Wszystkich Świętych – Msza Święta na cmentarzu o godz. 12.00. Przed Mszą Świętą procesja i różaniec o godz. 11.30/w czasie różańca będziemy modlić się za Zmarłych w wypominkach jednorazowych/. W Dzień Zaduszny Msze Święte o godz. 8.00, 10.00 – na cmentarzu i 17.00 – Zaduszki Janowieckie za Zmarłych w minionym roku.  Można zgłaszać wypominki za naszych Zmarłych/roczne i jednorazowe/. Przypominam o porządku na cmentarzu /pojemniki, segregacja, boks na sztuczne kwiaty na podstawie  z gipsu/.
  9. Samorządowy Ośrodek Kultury zaprasza do wspólnego wysłuchania XIV Gminnych eliminacji Konkursu Pieśni i Piosenki Patriotycznej  /wtorek 19.10.2021r., godz. 12.00/.
  10. Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń – życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!