OGŁOSZENIA PARAFIALNE, XXV NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK B,19.09.2021r.

1. W dniu wczorajszym, we wspomnienie św. Stanisława Kostki odbyła się pielgrzymka dzieci do Rostkowa. Dziękuję za możliwość skorzystania z autokaru p. Wójtowi Piotrowi Rakoczemu P. Agnieszce Piotrkowskiej, p. Edycie Wesołowskiej, p. Edycie Gąsiorowskiej dziękuję  za opiekę nad dziećmi, p. Jackowi Zielińskiemu – kierowcy –  za bezpieczny przejazd.
  2. Kandydatów do sakramentu bierzmowania zapraszam 26 września b.r. o godz. 12.00 na pierwsze spotkanie.
  3. W piątek, 17 września o godz. 9.00 została odprawiona Msza Święta w intencji pomordowanych w Katyniu, połączona z ceremonią posadzenia Dębu katyńskiego i poświęceniem pamiątkowej tablicy, poświęconej Aspirantowi Policji Państwowej Franciszkowi Twardowskiemu. Dziękuję za piękną lekcję patriotyzmu i wiary.
  4. W czasie nabożeństw dozwolona liczba wiernych to 75 proc. zajętych miejsc. Proszę o przestrzeganie zasad sanitarnych, pamiętajmy
    o maseczkach i zachowujmy dystans. Módlmy się w intencji zatrzymania epidemii.
  5. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę
    i wszelkie ofiary składane na Kościół. Dziękuję za ofiary na kostkę wokół Kościoła: pp. Jadwidze i Tadeuszowi Leśnikowskim, pp. Magdalenie i Piotrowi Grzemskim, p. Renacie Szczepkowskiej oraz za ofiary bezimienne. Dziękuję za ofiary na Seminarium: p. Janowi Tańskiemu, p. Mariannie Jabłonowskiej, p. Rafałowi Szczepkowskiemu, p. Krzysztofowi Krajewskiemu. Bóg zapłać!
  6. Dziś w Gościu Niedzielnym: o objawieniach Matki Bożej w La Salette i bardzo mocne świadectwo więzionego wiele lat przez komunistów kard. Van Thuana… Jest do nabycia Kalendarz Rolników.
  7. Przeżywamy dziś Dzień Środków Masowego Przekazu. Zgodnie z prośbą ks. bpa Piotra Libery o pomoc katolickim rozgłośniom, a konkretnie KRDP możemy złożyć ofiarę do puszek.
  8. Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń – życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!