OGŁOSZENIA PARAFIALNE, XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK C, 25.09.2022r.

1.      W sobotę, 01 października b.r. rozpoczniemy nabożeństwo różańcowe. Zapraszam w dni powszednie o godz. 17.00, w soboty o godz. 8.00 i w niedziele o godz. 11.30. Zapraszam dzieci i młodzież, Rodziców i wszystkich czcicieli Matki Bożej Różańcowej. Modlić się będziemy o pokój na świecie!!!

2.      Za tydzień w I niedzielę miesiąca adoracja i procesja eucharystyczna! Zapraszam Asystę procesyjną!

3.      Starym zwyczajem wspieramy po żniwach Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku. Dziękuję już teraz za troskę o powołanych i przyszłych kapłanów! Dziękuję p. Zbigniewowi Szczypińskiemu, Sołectwu: Skrody, Krajewo Kawęczyno, Iwany, Nowa Wieś Dmochy, Krajewo Wielkie, Szczepkowo Borowe! Bóg zapłać!

4.      Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i wszelkie ofiary składane na Kościół! Dziękuję za ofiary na odnowienie chrzcielnicy i na urządzenie Organista w programie Sampler: Rodzinie pp. Miecznikowskich, p. Renacie Szczepkowskiej, p. Józefowi Grzemskiemu, pp. Marzenie i Januszowi Płoskim! Dziękuję za ofiarę na kwiaty do Kościoła!

5.        W Gościu Niedzielnym: Młodzi odchodzą od wiary? – trudno porzucić coś, czego nigdy się nie miało; Bezpieczne suplementy. Dla najmłodszych jest kolejny numer Małego Gościa, a w nim różaniec – opaska na rękę!

6.      W minionym tygodniu do Pana odeszła +Henryka Langowska. Po Mszy Świętej w Nidzicy, w piątek o godz. 11.00 spoczęła na naszym cmentarzu parafialnym. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…

7.      Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!

8.     Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Jana Chrzciciela w Janowcu Kościelnym realizuje projekt pod nazwą „Prace restauratorskie – renowacja części chodnika wokół Kościoła p.w. Przemienienia Pańskiego w Janowcu Kościelnym” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.