XIV NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK A, 09.07.2023r.

1.      Trwają wakacje –  czas odpoczynku, ale i ciężkiej pracy dla rolników! Przypominam o Eucharystii i o bezpiecznym, roztropnym odpoczynku!

2.      W dniu 11.07.2023r. w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Janowcu Kościelnym o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie – W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH – wstęp wolny!

3.      Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i wszelkie ofiary składane na Kościół!

4.       Możemy zapisywać się na listę przyjmujących na nocleg pątników warmińskich/1 sierpnia br./Zapisy w Zakrystii lub
w kancelarii parafialnej!

5.      II Parafialna Pielgrzymka Rowerowa Janowiec Kościelny – Gietrzwałd odbędzie się 28 lipca br. Zapisy w kancelarii parafialnej do 15 lipca br. /ilość miejsc ograniczona do 30 osób/. Rozpoczniemy Mszą Świętą o godz. 7.30!

6.      Dziękuję Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania spływu kajakowego, opiekunom, uczestnikom i ministrantom! Mam nadzieję na więcej tego typu form integracji i jednocześnie odpoczynku!

7.      W Gościu Niedzielnym: wywiad z Pawłem Kęską, autorem książki ”Zawsze głosiłem prawdę”, zawierającej nieznane do tej pory, po raz pierwszy publikowane wypowiedzi bł. Ks. Jerzego Popiełuszki…

8.      Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nidzicy poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej. Po odbyciu szkolenia będą mogli przyjąć na wychowanie dzieci z powiatu nidzickiego pozbawione opieki rodzicielskiej. Więcej informacji na plakacie w gablocie.

9.      Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń  –  życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!!!

10.  ZAPOWIEDZI PRZEDMAŁŻEŃSKIE:

Kinga Kocięcka, panna parafii tutejszej i Łukasz Kujawski, kawaler parafii tutejszej. Zapowiedź 1.