XV NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK A, 16.07.2023r.

1.      Za tydzień, w niedzielę 23 lipca odbędzie się poświęcenie pojazdów mechanicznych po każdej Mszy Świętej. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na Msze Święte w intencji kierowców!

2.      Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę  i wszelkie ofiary składane na Kościół: pp. Joannie i Michałowi Chmielewskim, p. Zbigniewowi Borkowskiemu! Dziękuję p. Bronisławie Januszkiewicz za kwiaty do Kościoła!

3.       Możemy zapisywać się na listę przyjmujących na nocleg pątników warmińskich/1 sierpnia br./Zapisy w Zakrystii lub w kancelarii parafialnej! Do tej pory sześć rodzin wyraziło taką gotowość i przyjmą 29 pątników!

4.      II Parafialna Pielgrzymka Rowerowa Janowiec Kościelny – Gietrzwałd odbędzie się 28 lipca br. Lista uczestników jest już zamknięta! /ilość miejsc ograniczona do 30 osób/. Rozpoczniemy Mszą Świętą o godz. 7.30!

5.      W Gościu Niedzielnym: reportaż z podróży na Ukrainę kard. Konrada Krajewskiego; przyczyny i konsekwencje zamieszek we Francji…

6.      Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń  –  życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!!!

7.      W minionym tygodniu odeszła do Pana +Genowefa Maciak. Pogrzeb odbył się w środę w Lipowcu Kościelnym. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…

8.      ZAPOWIEDZI PRZEDMAŁŻEŃSKIE:

Kinga Kocięcka, panna parafii tutejszej i Łukasz Kujawski, kawaler parafii tutejszej. Zapowiedź 2