XXI NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK A, 27.08.2023r.

1.      Dziś ostatnia niedziela sierpnia. Kończą się wakacje, ale wyjątkowo rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego odbędzie się w poniedziałek 04 września br. Zapraszam na Mszę Świętą o godz. 8.00 dzieci i młodzież, Dyrekcję, Nauczycieli, Wychowawców i Pedagogów!!!

2.      W sobotę 02.09.2023r.  o godz. 12.00 podziękujemy Bogu  za tegoroczne plony i poświęcimy ziarno na zasiew. Po Mszy Świętej nastąpi przemarsz na stadion w Kucach i dalszy ciąg XXXVII Gminnego Święta Pieczonego Ziemniaka.

3.      Starym zwyczajem po żniwach wspieramy Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku. Dziękuję za troskę o powołanych i przyszłych kapłanów!

4.      OPTO – BUS zaprasza na bezpłatne komputerowe badanie wzroku 19 września br./wtorek/ w godz. 17.00 – 18.00 na parkingu przy Ośrodku Zdrowia w Janowcu Kościelnym! Obowiązują zapisy!

5.      Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę  i wszelkie ofiary składane na Kościół: p. Barbarze Oman za ofiarę na alejki cmentarne!

6.      W I piątek m-ca udam się z Komunią Świętą do Chorych od godz. 8.30. W I sobotę m-ca zapraszam na Różaniec o godz. 8.00. Za tydzień na Sumie Adoracja i procesja – zapraszam Asystę procesyjną i dzieci sypiące kwiatkami!!

7.      W Gościu Niedzielnym: Sonda: czym jest dla nas Jasna Góra?; Osobiste świadectwa dziennikarzy tygodnika o tym, jakie znaczenie dla ich życia ma ikona Matki Bożej…

8.      Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ważnych wydarzeń i na ostatni tydzień wakacji –  życzę błogosławieństwa Bożego, zdrowia i wszelkich łask!!!