Pielgrzymka do Medjugorie

Zapraszam w dniach 01-08.07.2020 do udziału w lotniczej pielgrzymce do Medjugorie. Zapisy przyjmowane są do 29.02.2020 z wpłatą zaliczki w wysokości 1000 zł.

MEDJUGORIE (8 dni, samolot)
01 – 08.07.2020

1 dzień: Warszawa – Split – Medjugorie
Spotkanie na lotnisko Warszawa Okęcie przy stanowisku Patron Travel. Odprawa bagażowo – paszportowa. Wylot do Splitu. Transfer do Medjugorie. Obiadokolacja i nocleg.

2 dzień: Medjugorie
Śniadanie. Pobyt w Medjugorie. Procesja różańcowa na Górę Objawień w Podbrdo. Czas wolny na prywatną modlitwę. Obiadokolacja i nocleg.

3 dzień: Medjugorie – Mostar – Medjugorie
Udział w Drodze Krzyżowej na Górę Kriżewac. Śniadanie. Przejazd do Mostaru: XVI wieczny Stary Most, Starówka, spacer po mieście. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

4 dzień: Medjugorie
Śniadanie. Czas wolny w Medjugorie na modlitwę i medytację. Obiadokolacja. Nocleg.

5 dzień: Medjugorie – wodospady Kravica
Śniadanie. Czas wolny na prywatną modlitwę. Wyjazd pod wodospady Kravica. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

6 dzień: Medjugorie – Makarska – Medjugorie
Śniadanie. Przejazd do Sanktuarium MB z Lourdes w Vepric. Odpoczynek na Riwierze Makarskiej. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

7 dzień: Medjugorie – Dubrownik – Medjugorie
Śniadanie. Przejazd do Dubrownika: stare miasto, które w całości zostało wpisane na listę UNESCO. Czas wolny. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

8 dzień: Medjugorie – Split – Warszawa
Śniadanie. Przejazd do Splitu – zwiedzanie miasta portowego, w którym doskonale zachował się Pałac Dioklecjana. Transfer na lotnisko w Splicie. Wylot do Warszawy.

PROGRAM RAMOWY. KOLEJNOŚC ZWIEDZANIA MOŻE ULEC ZMIANIE.

Cena:  2890 PLN + 60 EUR

Zgłoszenia przyjmuje ks. Jacek Lubiński tel. kom. 784247596 oraz ks. Andrzej Midura tel. kom. 608251091 Przy zgłoszeniu należy wpłacić zaliczkę w wysokości 1000 zł na konto Parafii św. Jana Chrzciciela w Janowcu Kościelnym. Zapisy są przyjmowane do 29.02.2020 r.

Cena zawiera: przelot samolotem, transfery autokarem; 7 noclegów w pensjonacie 2* (pokoje 2,3 osobowe); 7 śniadań, 7 obiadokolacji; opiekę pilota; ubezpieczenie KL, NNW i choroby przewlekłe; podatek Vat, składkę do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego 13 PLN/os.

Cena nie zawiera: przewodników miejscowych, biletów wstępu i innych opłat związanych z realizacją programu – 60 EUR/os. (płatne na miejscu); napojów i posiłków na pokładzie samolotu; napojów do obiadokolacji; dodatkowego ubezpieczenia kosztów rezygnacji (25% lub 7,5% włączając choroby przewlekłe i nowotworowe); dopłaty do pokoju jednoosobowego 690 PLN ( po wcześniejszym potwierdzeniu ze strony biura) ; wydatków osobistych.