OGŁOSZENIA PARAFIALNE XVI NIEDZIELA ZWYKŁA, 19.07.2020 r.

1. Dziękuję wszystkim uczestnikom Nabożeństwa Fatimskiego za obecność i wspólną modlitwę.
  2. Przypominam o  noszeniu maseczek, jeśli nie jesteśmy w stanie zachować dwumetrowego dystansu od innych osób.
  3. W niedzielę 26 lipca br. po każdej Mszy św. nastąpi poświęcenie pojazdów
    oraz kierowców. Ofiary, składane przy tej okazji będą przeznaczone na Msze św. odprawiane w ciągu roku w intencji kierowców o rozważne i bezpieczne prowadzenie pojazdów.
  4. Jest już kalendarz na 2021 rok. W kancelarii można zapisywać intencje.
  5. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Dziś w Gościu Niedzielnym:  Karmel – ogród niezniszczalny; Mity i prawda o inkwizycji; Sanktuarium w Wąwolnicy
  6. W miniony wtorek późnym wieczorem odszedł do Pana  +Stanisław Porębski, zam. Janowiec Kościelny. Pogrzeb odbył się w piątek o godz. 11.00. Wieczny odpoczynek…
  7. Serdecznie dziękuję za ofiary składane na tacę.

ZAPOWIEDZI PRZEDMAŁŻEŃSKIE:

1. Adam Krajewski, kawaler parafii tutejszej i Patrycja Łaszczych, panna parafii N.M.P. Królowej Polski w Napiwodzie (zapowiedź 2). Ktokolwiek wie o istnieniu przeszkód między tymi narzeczonymi zobowiązany jest w sumieniu poinformować kancelarię parafialną.
  2. Marcin Kwiatkowski, kawaler parafii tutejszej i Sylwia Domagała, panna parafii św. Mikołaja w Lipowcu Kościelnym (zapowiedź 1). ). Ktokolwiek wie o istnieniu przeszkód między tymi narzeczonymi zobowiązany jest w sumieniu poinformować kancelarię parafialną.